Miesięczne archiwum: Styczeń 2008

Spotkanie organizacyjne za nami

Pierwsze spotkanie redakcyjne w ramach projektu Sprawa dla reportera już za nami. Mimo początku ferii zimowych frekwencja dopisała i na spotkaniu stawiło się ponad dwudziestu młodych dziennikarzy.

Punktualnie o 12:00 w sobotę 26 stycznia 2008 rozpoczęliśmy pierwsze spotkanie w ramach projektu Sprawa dla reportera. Podczas spotkania skupiliśmy się głównie na integracji naszej grupy i wzajemnym poznaniu się.

Kasia, Marcin i Adam przedstawili również założenia projektu, skąd wziął się pomysł na jego realizację, w jaki sposób i przez kogo jest finansowany. Odwiedzili nas również młodzi dziennikarze ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Rzepinie, którzy pod okiem pani Beaty Krynickiej wydają szkolną gazetkę „Czytadełko”. Będą oni również współpracowali z naszą gazetą, dzięki czemu zdobędą nowe umiejętności i doświadczenie.

Czytaj dalej Spotkanie organizacyjne za nami

Sprawa dla reportera – ruszamy!

W imieniu grupy nieformalnej Don’t Give Up z Gajca i Rzepin.net zapraszamy uczestników projektu „Sprawa dla reportera” do udziału w spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w najbliższą sobotę (26.01.2008) o godz. 12:00 w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie.

Przewidywany czas trwania spotkania ok. 2,5-3h. Wasza obecność i udział w spotkaniu są bardzo ważne ze względu na dalsze działania, podział pracy i zadań.

Dlatego osoby, które nie będą mogły wziąć udziału w spotkaniu a zgłosiły się do udziału w projekcie, prosimy o kontakt na adres redakcja@rzepin.net lub poprzez formularze kontaktowe na stronach Gajec.pl i Rzepin.net.

Pamiętajcie o zabraniu ze sobą dużej dawki pozytywnej energii i głów pełnych pomysłów! Zapraszamy!

Podsumowanie 2007 roku

Trochę późno, bo minęły już prawie 3 tygodnie 2008 roku, ale chcielibyśmy w kilku punktach podsumować to co się działo w Gajcu w roku 2007.

Rok 2008 zapowiada się równie ciekawie…

Przy tej okazji chcielibyśmy podziękować wszystkim osobom prywatnym oraz firmom i instytucjom, które nam pomogły.