Miesięczne archiwum: Lipiec 2011

Go!spodynie – nowy projekt

иконографияikoni

Już w piątek rozpocznie się realizacja nowego gajeckiego projektu Go!spodynie, który zdobył dotację w konkursie „Działaj lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce przy współpracy z Fundację na rzecz Collegium Polonicum.

W ramach projektu zostaną zorganizowane warsztaty kulinarne, rękodzielnicze, zajęcia nordic walking i fitness i wiele innych…

Więcej szczegółów na naszej stronie i na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w gajeckiej świetlicy w najbliższy piątek o godzinie 18.oo. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie. Niezainteresowane też.

Kolejny biwak przy świetlicy

W nocy ze środy na czwartek pod Gajecką świetlicą było głośno od śpiewów i wesołych okrzyków. Dla miejscowych dzieci zorganizowany był biwak, kiełbaski i pokazy strażackie.

Impreza rozpoczęła się o godz. 19.00, a zakończyła na drugi dzień o 9.00. Boisko pod świetlicą zamieniło się w pole biwakowe, na środku rozpalono ognisko, a wokół dzieci rozbiły swoje namioty. Atrakcją był przyjazd samochodu pożarniczego z jednostki OSP w Rzepinie. Strażacy prezentowali dzieciom sprzęt gaśniczy i ratowniczy, omawiali też jak postępować w razie pożaru, bądź innego niebezpiecznego zdarzenia.

Czytaj dalej Kolejny biwak przy świetlicy