Archiwum kategorii: Go!spodynie

Decoupage

иконографияGajeckie Go!spodynie mocno wciągnął docupage. Ja też postanowiłem spróbować i przerobiłem zdjęcia nadesłane przez Elę Praisner na odrobinę decoupage’owy styl.

Zapraszam do oglądania zdjęć z ostatnich warsztatów z robienia kolczyków w technice docupage, prowadzonych przez Panią Iwonę Parszwkę-Marczuk przy pysznym cieście przygotowanym – jak się domyślam – przez Panie z Gajca.

fot. Ela Praisner

Go!spodynie – nowy projekt

иконографияikoni

Już w piątek rozpocznie się realizacja nowego gajeckiego projektu Go!spodynie, który zdobył dotację w konkursie „Działaj lokalnie” Polsko – Amerykańskiej Fundacji Wolności, realizowanym przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce przy współpracy z Fundację na rzecz Collegium Polonicum.

W ramach projektu zostaną zorganizowane warsztaty kulinarne, rękodzielnicze, zajęcia nordic walking i fitness i wiele innych…

Więcej szczegółów na naszej stronie i na spotkaniu organizacyjnym, które odbędzie się w gajeckiej świetlicy w najbliższy piątek o godzinie 18.oo. Serdecznie zapraszamy wszystkie zainteresowane Panie. Niezainteresowane też.