Jest już drugi numer Głosu Rzepina!

Dzisiaj ukazał się drugi numer Głosu Rzepina. Tak jak poprzednio bezpłatny magazyn możecie otrzymać w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie…

Dzisiaj ukazał się drugi numer Głosu Rzepina. Tak jak poprzednio bezpłatny magazyn możecie otrzymać w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie oraz Urzędzie Miejskim. Głosu Rzepina szukajcie również u swoich sołtysów.

O czym przeczytacie w kwietniowym numerze?

Temat numeru to „Wojna o wiatraki”. Poza tym znajdziecie tam wiadomości ze szkół, z Rzepina oraz gminy, wywiady z mieszkańcami, sport, i jak zawsze, Julka tropi kolejne zwierzaki.

Dodatkowo w tym numerze włączyliśmy się w akcję promującą profilaktykę raka piersi w ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych Ministerstwa Zdrowia. W każdym egzemplarzu znajdziecie ulotkę zachęcającą panie do regularnych badań.

O Sprawie w TVP

Projektem Sprawa dla reportera zainteresował się magazyn Raj, który w poprzednią środę o godz. 14.30 w programie pierwszym TVP wyemitował…

Projektem Sprawa dla reportera zainteresował się magazyn Raj, który w poprzednią środę o godz. 14.30 w programie pierwszym TVP wyemitował materiał poświęcony projektowi. A o wydaniu pierwszego numeru Głosu Rzepina informowały zarówno Gazeta Lubuska jak i Informacje Lubuskie.