Archiwum kategorii: Turniej

Wojtek potrzebuje pomocy

Osiemnastoletni Wojciech Jankowski, zawodnik i członek Stowarzyszenia „OMEGA” w Rzepinie, uległ poważnej kontuzji, w wyniku której poddano go zabiegowi usunięcia więzadła krzyżowego przedniego kolana prawego. Tylko poddanie „Małego” szybkiemu zabiegowi rekonstrukcji kolana może dać mu nadzieję na szybki powrót na boisko.

Zabieg taki jest możliwy jednak tylko w prywatnych ośrodkach ortopedycznych, bowiem w trybie refundowanym przez NFZ kolejki są niewyobrażalnie długie, a zabiegi tak wykonane nie dają gwarancji powrotu na boisko.

Koszty zabiegu, w zależności od ośrodka ortopedycznego i rodzaju zastosowanej metody wahają się w granicach 15.000-20.000 zł, nie licząc kosztów późniejszej rehabilitacji. Tak wysokie koszty są dla rodziny Wojciecha zbyt wielkie i wręcz niemożliwe do poniesienia w całości. Nie tracimy jednak nadziei, że być może przy udziale dobrych ludzi uda się spełnić nadzieje chłopca, dla którego siatkówka to całe życie.

Ewentualne finansowe wsparcie proszę kierować:

Wojciech Jankowski
ul. Dworcowa 2a
69-110 Rzepin
Inteligo – 50102055581111165558100052

Dla przypomnienia: Wojtek ze swoją drużyną zwyciężył w Gajeckim Turnieju Streetball 2006.

Po Turnieju!

Najszybciej jak mogłem informuję: Gajecki Turniej Streetball 2007 zakończył się. Wygrała drużyna Łytypytytpyty z Rzepina, drugie miejsce zajęli Spoceni w lodówce z Gajca, a trzecie przypadło Jordanom z Drzeńska. W poniedziałek wieczorem umieszczę na stronie krótką relację i zdjęcia… a mam ich ponad 600, więc będzie co oglądać.

Przy okazji chciałem w imieniu organizatorów podziękować wszystkim, którzy wzięli udział w Turnieju. Zapraszamy za rok.