Kradzież komputerów

W nocy z piątku na sobotą okradziono naszą świetlicę.

Całe szczęście ktoś wypłoszył złodziei i nie zdążyli zabrać swoich łupów. Policja, z pomocą psa tropiącego, odnalazła wyniesiony sprzęt w okolicy świetlicy, ale pomimo tego szkody są niemałe – zniszczone drzwi frontowe i od kuchni, pobita lampa.

Trzy komputery, drukarkę i modem/router udało się odzyskać, ale niewiele brakowało i mieszkańcy Gajca zostaliby pozbawieni dostępu do Internetu w świetlicy. Jak się ostatnio dowiedzieliśmy, gajecka świetlica jest jedyną wiejską świetlicą w Gminie z dostępem do Internetu.

Dziękujemy serdecznie anonimowej osobie, która powiadomiła policję i wystraszyła złodziei oraz policji za bardzo sprawną akcję i odnalezienie naszego sprzętu.

Przy okazji apelujemy do mieszkańców – jeżeli ktoś ma jakieś informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu sprawców, prosimy o poinformowanie policji lub Ani Borowskiej.

Śmieciom, którzy połakomili się na coś, z czego korzystała cała wieś i na co cała wieś pracowała, osobiście, z okazji nadchodzącego nowego roku, życzę jak najgorzej – obyście pozdychali.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.