Co dalej z Gajec.pl?

Coraz rzadziej bywam w Gajcu, nie wiem co się we wsi dzieje, a poza tym mam coraz mniej czasu na pisanie newsów. Jeżeli nic się nie zmieni, to strona wkrótce umrze. Nikt nie będzie na nią zaglądał – no bo po co, skoro nic nowego się na niej nie pojawia.Poza tym co w tej chwili mamy na gajec.pl, bez problemu można uruchomić system blogowy, dzięki któremu każdy mógłby mieć swojego bloga w domenie gajec.pl (np: www.marcin.ustrycki.gajec.pl) i pisać o tym co mu do głowy przyjdzie.

Jest możliwość założenia kont pocztowych, albo przekierowania adresów z domeny gajec.pl na wasze skrzynki pocztowe u innych operatorów. Każdy mieszkaniec Gajca mógłby mieć maila typu .

Każda Gajecka firma może założyć sobie stronę w domenie gajec.pl – to był jeden z elementów projektu Z PGRu w Świat. Myślę, że niedługo pojawi się jakaś strona firmowa (np. www.transport.gajec.pl).

Możliwości jest naprawdę wiele, ale musicie chcieć je wykorzystać. Załóżcie sobie konta, zacznijcie pisać o tym co się dzieje w Gajcu, w świetlicy, bo inaczej gajec.pl przestanie istnieć.

Domena wygasa w lutym, Urząd Miasta nie przedłuży umowy z firmą, która domenę utrzymuje… i już. Jako stronę startową na komputerach w świetlicy ustawicie sobie onet, albo google i po sprawie. Po jakimś czasie ktoś zauważy, że strona nie działa i usunie link z hasła Gajec w Wikipedii.

Szkoda byłoby to wszystko zmarnować. Spróbujcie znaleźć w Internecie inną tak niewielką wieś, która ma swoją stronę.

2 myśli w temacie “Co dalej z Gajec.pl?

  1. Mieszkam na śląsku na stronę Gajca wchodzę na bieżąco.Cieszy mnie bardzo jak mogę poczytać o tym co się dzieje w tej małej wiosce,zobaczyć zdjęcia chciałabym również z kimś pogadać.Niestety jeden Marcin nie może cały czas tej strony prowadzić tj. pisać artykuły,umieszczać zdjęcia – ogólnie mówiąc nie owijając w bawełnę robić wszystko.Brzydko by było jak by ta strona zniknęła.Szkoda całej tej pracy włożonej w dotychczasowe działania. Pozdrawiam mieszkańców Gajca i proszę o chwili refleksji na temat art. Marcina.:(

  2. Nie ta strona nie może umrzeć!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.