Jest już drugi numer Głosu Rzepina!

Dzisiaj ukazał się drugi numer Głosu Rzepina. Tak jak poprzednio bezpłatny magazyn możecie otrzymać w Miejskim Domu Kultury w Rzepinie oraz Urzędzie Miejskim. Głosu Rzepina szukajcie również u swoich sołtysów.

O czym przeczytacie w kwietniowym numerze?

Temat numeru to „Wojna o wiatraki”. Poza tym znajdziecie tam wiadomości ze szkół, z Rzepina oraz gminy, wywiady z mieszkańcami, sport, i jak zawsze, Julka tropi kolejne zwierzaki.

Dodatkowo w tym numerze włączyliśmy się w akcję promującą profilaktykę raka piersi w ramach Narodowego Programu Zwalczania Chorób Nowotworowych Ministerstwa Zdrowia. W każdym egzemplarzu znajdziecie ulotkę zachęcającą panie do regularnych badań.

Głos Rzepina jest bezpłatnym magazynem, o nakładzie 1,5 tys. egzemplarzy, dostępnym na terenie gminy Rzepin. Przygotowywany jest przez młodzież z terenu gminy w wieku od 13 do 19 lat.

Zareklamuj się u nas!

Standardowy moduł reklamowy (1/20 strony – ok. 6,5 x 7 cm) przy własnym projekcie kosztuje 40zł. Jeśli projekt wykonamy dla Ciebie my – cena wynosi 50zł.

Reklama w kolorze (strona pierwsza i ostatnia) – odpowiednio 60 i 70 zł (z własnym projektem lub bez).

Skontaktuj się z nami redakcja@rzepin.net lub z Miejskim Domem Kultury w Rzepinie (ul. Słubicka 3) tel. 095 759 65 29.

Głos Rzepina wydawany jest w ramach projektu Sprawa dla reportera realizowanego przez grupę nieformalną Don’t Give Up z Gajca, przy wsparciu Rzepin.net i MDK. Projekt jest realizowany w ramach programu Równać Szanse 2007 Polskiej Fundacji Dzieci i Młodzieży oraz Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności.

0 comments on “Jest już drugi numer Głosu Rzepina!Add yours →

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *