Świetlica pędzlem malowana

Projekt sfinansowany w ramach konkursu “Wolontariat to radość działania” skierowanego do pracowników PZU i organizowanego przez Fundację PZU. Dzięki trójce pracowników Centrali PZU, gajecka świetlica otrzymała 4200 zł na odświeżenie ścian i naprawy placu zabaw i boiska.

Projekt będzie realizowany w lipcu i sierpniu 2012 r.

Cel

Głównym celem projektu jest zaangażowanie mieszkańców Gajca w działalność świetlicy, integracja i zachęcenie do działania na rzecz lokalnej społeczności.

Główne działania

Odnowienie świetlicy – gajecka świetlica została wyremontowana 3 lata temu. Od tego czasu wewnątrz nie były prowadzone żadne prace. Ściany i sufit wymagają malowania. Z projektu zostanie sfinansowany zakup materiałów i narzędzi potrzebnych do przeprowadzenia prac. Ponadto zostanie utworzona ściana magnetyczna do której będzie można przypinać prace i ściana-tablica po której będzie można pisać kredą.

Naprawy na placu zabaw – zostaną naprawione ławki i urządzenia na placu zabaw, które uległy uszkodzeniu albo zostały zdewastowane

Odnowienie boiska – na boisku do koszykówki zostaną namalowane nowe linie, ponadto zostanie utworzone miniboisko do piłki nożnej

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.