Mikołajki 2007

Dzisiaj niespodziewanie odwiedził nas Mikołaj z workiem słodyczy. Radość była wielka.

To był bardzo stary, ale też bardzo nowoczesny Mikołaj. Posiada telefon komórkowy i konto w e-pulsie. Ma także własnego emaila. Mikołaj zebrał od dzieci adresy i nr nik na e-puls oraz adresy email. Niebawem wyśle do dzieci z Gajca wiadomości. Obiecał, że przyjedzie do nas w czasie ferii zimowych i rozda nam prezenty.

Wszyscy chętnie robili sobie zdjęcia z Mikołajem. Jak zawsze na takich imprezach dużą odwagą wykazał się Kacper Wieczorek i Kasia Praisner. To oni jako jedyni przywitali Mikołaja wierszykami. Trochę pośpiewaliśmy, potem były słodkie łakotki.

Kiedy Mikołaj musiał wyruszyć w dalszą podróż dzieci chętnie odprowadziły go prawie do samych sań, które zostawił przy torach kolejowych niedaleko świetlicy.

4 myśli w temacie “Mikołajki 2007

  1. A ja mam zdjęcie z Mikołajem 🙂 Fajnie nawet było choć byłam tam tylko przez chwilę pozdro dla wszystkich 🙂

  2. He,he ale czadowy Mikolaj!!! Ja wiem ,ze teraz jest pora swiat i Mikolaj jest napewno bardzo zajety ale skoro macie z nim tak dobry kontakt to prosze o jakies namiary na Mikolaja .Jak kazdy mam swoje malutkie zyczenie i mam nadzieje,ze mikolaj poswieci mi chwilke swojego tak cennego o tej porze czasu.Tak wiec czekam na odpowiedz .Pozdrawiam i sciskam trzymajcie sie cieplutko…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.