Wojtek potrzebuje pomocy

Osiemnastoletni Wojciech Jankowski, zawodnik i członek Stowarzyszenia „OMEGA” w Rzepinie, uległ poważnej kontuzji, w wyniku której poddano go zabiegowi usunięcia więzadła krzyżowego przedniego kolana prawego. Tylko poddanie „Małego” szybkiemu zabiegowi rekonstrukcji kolana może dać mu nadzieję na szybki powrót na boisko.

Zabieg taki jest możliwy jednak tylko w prywatnych ośrodkach ortopedycznych, bowiem w trybie refundowanym przez NFZ kolejki są niewyobrażalnie długie, a zabiegi tak wykonane nie dają gwarancji powrotu na boisko.

Koszty zabiegu, w zależności od ośrodka ortopedycznego i rodzaju zastosowanej metody wahają się w granicach 15.000-20.000 zł, nie licząc kosztów późniejszej rehabilitacji. Tak wysokie koszty są dla rodziny Wojciecha zbyt wielkie i wręcz niemożliwe do poniesienia w całości. Nie tracimy jednak nadziei, że być może przy udziale dobrych ludzi uda się spełnić nadzieje chłopca, dla którego siatkówka to całe życie.

Ewentualne finansowe wsparcie proszę kierować:

Wojciech Jankowski
ul. Dworcowa 2a
69-110 Rzepin
Inteligo – 50102055581111165558100052

Dla przypomnienia: Wojtek ze swoją drużyną zwyciężył w Gajeckim Turnieju Streetball 2006.

1 comment on “Wojtek potrzebuje pomocyAdd yours →

  1. Witam Pozdro dla wszystkich mieszkańców Gajca i wszystkich odwiedzających tą stronę.
    Jeżeli chodzi o nieszczęśliwe zdażenia to wtrącę swoje trzy grosze. podobnemu wypdkowi uległ też chlopak widoczny na zdjęciu obok Wojtka Jankowskiego (na zdjęciu po jego prawej stronie). Jest nim mój kuzyn Mateusz Basior. Jest to taka sama operacja jaką opisał prowadzący tę strone POZDRAWIAM go , więc o kosztach nie musze już wspominać. Mateusz przy pomocy rodziny uzbierał na ten bardzo kosztowny zabieg, ale przed nim jeszcze wiele,wiele męczących i rownie kosztownych rehabilitacji. Wszystkich zainteresowanych wsparciem dla Mateusza proszę o kontakt na adres E-mail kusmirowski-ts@wp.pl POZDRAWIAM WSZYSTKICH -MIESZKANIEC DRZEŃSKA

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *